Nesnášíte vedro a dusno? Pořiďte si na terasu bioklimatickou pergolu

Date:

Nejen v interiérech, ale také venku je nám během parných letních dnů až nesnesitelně vedro. Zvláště osoby s vysokým tlakem, trpící migrénami i jinými zdravotními neduhy, ale také lidé obézní, snáší vysoké teploty hůře, než ti draví. Ku prospěchu vám může být bioklimatická pergola.

Hliníkové pergoly jako skvělé řešení zastínění v exteriéru

Kvalitní pergoly využívají na zahradách, terasách i dvorcích mnozí majitelé nemovitostí. Pokud zvolíte spolehlivého výrobce a bezúdržbový materiál, máte na mnoho let vystaráno, aniž byste museli do pergoly investovat jakékoli další peníze, čas nebo fyzickou práci.

Velmi oblíbená je v posledních letech bioklimatická pergola. Ta má otočné lamely, jež chrání prostor pod nimi před sluncem, ale zároveň dovolují odvětrávat místo pod pergolou. Zvolit můžete i model, který má lamely otočené i stahovací, což je velmi praktické. Jakmile začne pršet, stačí stisknout tlačítko dálkového ovladače a výkonný motor lamely otočí a vytvoří nepromokavou střechu. Výroba probíhá na míru a díky hliníku coby použitému materiálu je pergola nejen bezúdržbová, ale také má dlouhou životnost.

Klasické zahradní pergoly

Zahradní pergoly se hodí ke každému typu nemovitosti. Ty klasické mají stahovací střechu z třívrstvého PVC se zpevněným hliníkovým profilem. Jsou celé z hliníku a díky stahovací střeše prostor opticky nezatíží. Pokud slunce nesvítí nebo je podzim, zima, můžete lamely odtáhnout a mít tak venku i uvnitř dostatek světla. Jsou konstruovány tak, aby odolali vysokým teplotám, ale i silnému větru až do 117 km / h nebo silnému dešti.

Jak bioklimatické pergoly, tak klasické pergoly najdete u společnosti Atypy s.r.o. Nejprodávanější je teď pergola Eva pro její štíhlou konstrukci i příznivou cenu. Podívejte se na kompletní nabídku sami a vyberte si. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Náhradní díly na žaluzie koupíte na Spravaoken.cz, stačí si vybrat

Aby nám bylo v interiéru co nejlépe, je potřeba, abychom...

Jak využít naplno prostor šatní skříně

Jak čas plyne, je snadné naplnit svůj šatník starým...

Jak vybrat vhodnou plechovou střešní krytinu?

Stavíte dům a rozhodli jste se pro plechovou střešní...

Solární kolektory – ekologické a úsporné řešení pro ohřev vody

Solární kolektory představují moderní a šetrné řešení pro ohřev...