Vídeňský výplet zažívá comeback. Nechte se nadchnout jeho všestranností

Date:

Úchvatný a na první pohled okamžitě rozpoznatelný… Stylový, hřejivý, elegantní… Vídeňský výplet – dobře známý jako charakteristický materiál na židlích a křeslech. Uvažujete, odkud ho znáte? Přece z francouzských kaváren.

Zapasuje i do moderního
Máte-li předsudky proti vizuálně nápadnému vídeňskému výpletu, a to ve smyslu, že je příliš tradiční na to, aby zapasoval do moderně zařízeného interiéru, opak je pravdou.

Nábytek doplněný vídeňským výpletem současně zařízený prostor krásně doplní a ozvláštní jej. Je totiž jako chameleon, přizpůsobí se prostředí, ve kterém se nachází.

Moderní interiér s šedou sedačkou, kobercem s dlouhým vlasem a skříňkou s vídeňským výpletem na dvířkách

Vídeňský výplet se momentálně těší velké oblibě. A není se čemu divit. Rozhodně s sebou totiž do místnosti přinese styl a dodá jí jakousi šarmantní atmosféru. Nebraňte se tedy kombinovat více takových prvků v rámci jedné místnosti.

Například čelní výplet na komodě, šatní skříni či na nočním stolku s detailem na noční lampě nebo na hlavním stropním svítidle. Ty vám udělají radost hned dvakrát.

Po rozsvícení totiž roztančí stěny kouzelnými vzory. Inu a pokud to rozloha místnosti dovolí, oživte její design paravánem s krásným výpletem. Ten ve mně jemně evokuje koloniální dojem.

Interiér v přírodním stylu s jednoduchou dřevěnou postelí a paravánem a svítidlem s vídeňským výpletem

Souhra se dřevem…
Přírodní materiály k sobě bezpochyby pasují. Důkazem toho je i triumfální spojení vídeňského výpletu, který nejen esteticky, ale také funkčně doplňuje dřevěnou kostru.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Obývací pokoj je místem, kde se každý den schází...

Jak zútulnit moderní interiér? Vsaďte na bytové doplňky

Lesk jako blesk, kombinace nerezu a neutrálních barev. To...

Duchovní kámen lapis lazuli

Přemýšlíte jaký si pořídit šperk na večerní události nebo...

Elektro revize — pro bezpečí při práci

Pravidelné elektro revize jsou nezbytností v mnoha různých provozech....