Chcete získat stín na balkoně? Zvolte kvalitní a odolnou markýzu

Date:

Lidé mají markýzu všeobecně spojenou se zahrádkami restaurací, s kolonádami a obchůdky na nich, které často kryjí zboží ve výlohách právě pestrými markýzami. Stejně tak se staly oblíbené i v našich domovech. Můžete je vidět, jak výborně stíní plochu na dvorku, nebo zastiňují terasu, ale použít se dají také na balkon. A vybírat můžete hned ze dvou typů.

Kvalitní markýzy na balkon

Na webových stránkách T-Shade.cz najdete markýzy od kvalitního německého výrobce Markilux. Ten je známý svou precizní kvalitou, markýzy od něj jsou luxusní, krásné, mají záruční lhůtu 5 let. Jsou vyráběny na míru s ohledy na konkrétní přání zákazníků. Vybírat můžete z velkého množství pestrých barev látek i různých konstrukcí.

Markýzy na terasu a balkon Markilux jsou jako jedny z mála na světě určeny ke stínění prostorů před sluncem, ale také před deštěm.

Pokud máte byt nebo dům s balkonem, zvolte markýzy na balkon. Váš venkovní prostor na balkoně zastíní tak dobře, že na něm budou moci trávit čas nejen při slunečních dnech, ale i při dešti. Vybrat si můžete ze dvou typů, a to buď klasickou markýzu se sklonem, nebo rovnou boční markýzu. Klasické markýzy na balkon se od těch terasových liší tím, že mají minimální rozměry a dokonale přilnou ke stropu. U balkónových markýz se dá nastavit při montáži sklon až do 80 °. Příkladem je model Markilux 930.

Bohatá nabídka markýz Markilux

Na T-shade.cz najdete více typů markýz a podívat na mnohé se můžete do fotogalerie, která je vám zde k dispozici. V nabídce je i nejedna boční markýza, markýzy pro zimní zahrady, markýzy bez kazety…

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak funguje chemické WC v karavanu

Procestovat karavanem celou Evropu je sen nejednoho z nás....

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Obývací pokoj je místem, kde se každý den schází...

Jak zútulnit moderní interiér? Vsaďte na bytové doplňky

Lesk jako blesk, kombinace nerezu a neutrálních barev. To...

Duchovní kámen lapis lazuli

Přemýšlíte jaký si pořídit šperk na večerní události nebo...