Rekuperační jednotky ALDES patří k těm nejlepším na trhu. Víte, co všechno umí?

Date:

Stále více domácností i firem pořizuje do svých vnitřních prostorů rekuperační jednotky. Není divu, právě ony umí výborně čistit vzduch, a také ušetřit náklady na vytápění. K velmi kvalitním patří rekuperace vzduchu značky ALDES. Jsou také na pohled velmi hezké, výborně se tak hodí i do místností, jako jsou kuchyně, chodba, vstupní hala, pokud nemáte technickou místnost nebo třeba šatnu, do nichž byste ji umístili. Co vše můžete od rekuperace očekávat a proč si ji vlastně pořídit?

Důvody, pro které se rekuperaci vyplatí mít doma

Rekuperace do bytu je pro mnohé nákladnou investicí. Ovšem díky tomu, že budete větrat prostřednictvím ní a přestanete větrat okny a dveřmi, můžete ušetřit za náklady na topení až ve výši 70 %. Při aktuálních vysokých cenách za energie se vám investované peníze velmi rychle vrátí.

Větrání probíhá pravidelně a automaticky, aniž byste na něj museli myslet. Při vašem vaření, spaní, úklidu, hraní si s dětmi, při sledování televize, stále budete mít doma čistý a čerstvý vzduch o stabilní teplotě.

Protože rekuperace hlídá stav vlhkosti i teplotu vzduchu, zbaví interiér virů a plísní. Ani v místnostech, které jsou pro mnoho domácností rizikem, jako koupelna a kuchyně, nebudete řešit plíseň na stěnách. To prospěje vašemu zdraví. Stejně tak se nebudete muset obávat případného radonu, který se rád dostává do domů z podloží. Pokud by k tomu u vás docházelo, rekuperace by jej pravidelný větráním spolehlivě odvětrala.

Obrovskou výhodou jsou rekuperační jednotky pro alergiky a osoby s dýchacími obtížemi. Ale i malé děti a seniory bude „šetřit“. Odfiltruje totiž až 99 % všech virů, bakterií a jemného prachu. Vzduch u vás doma bude dokonale čistý.

Podívejte se na rekuperace-aldes.cz a zjistěte všechny podrobné informace.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

V Praze koupíte vše potřebné pro stavbu rovné i sedlové střechy na jednom místě

Jestliže vás letos čeká stavba nové střechy, nebo rekonstrukce...

Jak funguje chemické WC v karavanu

Procestovat karavanem celou Evropu je sen nejednoho z nás....

Chcete získat stín na balkoně? Zvolte kvalitní a odolnou markýzu

Lidé mají markýzu všeobecně spojenou se zahrádkami restaurací, s kolonádami...

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Obývací pokoj je místem, kde se každý den schází...