V Praze koupíte vše potřebné pro stavbu rovné i sedlové střechy na jednom místě

Date:

Jestliže vás letos čeká stavba nové střechy, nebo rekonstrukce té stávající, budete potřebovat spoustu různých materiálů a dílů, které vám umožní přivést dílo ke zdárnému výsledku. Aby tomu tak ale skutečně bylo, je dobré oslovit erudované odborníky, kteří se zaměřují na ploché střechy nebo střechy sedlové. Ti vám v mnoha směrech poradí a doporučí, co je pro vaši střechu nejlepší. Ovšem poradit se můžete i ve stavebninách. Ty se spoustou zkušeností mají rozhodně co říct.

Kupte vše potřebné v jedněch stavebninách

Zavedené stavebniny mají dostatek zkušeností i dodavatelů nejrůznějšího materiálu. Co se týče stavby střechy, budete potřebovat základ pro střechu, tedy krov, také precizní hydroizolaci, která může být zhotovena několika způsoby.

Střecha a střešní krytina jdou také ruku v ruce. Je na vás, pro jaký typ se rozhodnete. V každém případě byste měli vědět, jaká bude finální hmotnost střešní krytiny, aby ji unesl váš stávající krov. K lehkým patří např. plechové krytiny.

Důležitý je také sklon střechy. Ne všechny střešní krytiny lze použít na všechny střechy. Nízký sklon může výrazně omezit váš výběr. Roli hraje i velikost krytiny a komplikovanost její pokládky. Tady se může konečná cena značně lišit.

Chtějte střechu, která se vám bude líbit

Jedna věc je funkčnost střechy. Ovšem měla by se vám také líbit po estetické stránce. Vybírejte barvu střechy s ohledem na barvu fasády. Zvolíte tmavou či světlou, s teplým nebo studeným odstínem? A co velikost formátu?

Na vhledu se mohou podepsat i okapy. U nich lze také vybírat z různých barev i materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Sladíte je s venkovními parapety? To bude velmi hezké.

Podívejte se na Stavinvest.cz a najděte mnoho užitečných rad.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Rekuperační jednotky ALDES patří k těm nejlepším na trhu. Víte, co všechno umí?

Stále více domácností i firem pořizuje do svých vnitřních...

Jak funguje chemické WC v karavanu

Procestovat karavanem celou Evropu je sen nejednoho z nás....

Chcete získat stín na balkoně? Zvolte kvalitní a odolnou markýzu

Lidé mají markýzu všeobecně spojenou se zahrádkami restaurací, s kolonádami...

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Obývací pokoj je místem, kde se každý den schází...