Masážní a vířivé vany, jaké jsou možnosti a co od nich očekávat?

Date:

Uvažujete o koupi masážní vany, abyste si mohli vychutnat výhody, jako jsou relaxační koupele, hydromasáž na prokrvení svalů nebo jemná vzduchová masáž, při které tisíce vzduchových bublinek masírují celé tělo. Naše masážní vany mohou být navíc doplněny o světelnou terapii (chromoterapii) a další doplňky, které vám zpříjemní proces koupání.

Z finančního hlediska není dnes již tak náročné pořídit si do koupelny svoji vlastní masážní vanu a využít tak blahodárných účinků vodní masáže. Chcete-li využít vaši vanu naplno, doporučujeme dokoupit i perličkový systém (airmasáž) a světelnou terapii s ovládáním světel (chromoterapii).

Masáž a relaxace ve vaně posílí vaše zdraví a zlepší náladu. Terapie barvami se stává stále důležitější a využívá se při různých léčebných postupech. Je založena na 6 základních barvách. Pomocí barev můžete překonat depresi, traumatu i nemoci.

Ovládání chromoterapie v masážní vaně se světlem
K navození klidu, uvolnění mysli a potlačení stresu z každodenního shonu napomůže terapie barevným světlem, která využívá barvy as nimi spojenou energii.

Barevný odstín můžete nastavit přímo ve vaně pomocí dálkového ovládání a nechat jej svítit během hydromasáže. Nebo můžete využít některý z předvolených programů, například prolínání všech barev, kdy se barva vody pomalu mění v celém spektru. Prolínání barev si můžete prohlédnout ve videu.

Použití barev při vodní masáži
Fialová: Uklidňuje nervy, pomáhá překonat stres, působí proti migréně. Použití ve vodní lázni podpoří regeneraci celého těla.

Modrá: Ideální pro uklidnění, uvolnění a meditaci. Pomáhá při koncentraci a podporuje kreativitu. Zmírňuje bolesti, působí uklidňujícím dojmem a chladí.

Žlutá: Stimuluje tělo a ducha. Přináší pozitivní energii a dobrou náladu. Naplňuje mysl pocitem vnitřní harmonie.

Oranžová: Zabraňuje depresi, vyzařuje radost ze života. Velmi dobře ovlivňuje funkci ledvin, příčného tlustého střeva a tlustého střeva.

Zelená: Přináší pocit harmonie a klidu. Ve spojení s hydromasáží pomáhá stabilizovat krevní tlak a nerovnováhu sleziny.

Červená: Řídí tok energie v těle. Barva je ideální pro použití po sportu nebo jiné fyzicky náročné aktivitě. Ve spojení s vodní masáží pomáhá při regeneraci svalů.

Co další nabízí naše masážní vany s chromoterapií
V základní výbavě je každá masážní vana vybavena hydromasážním systémem. Tělo trysky je vybaveno otočným kloubem, který usměrňuje proud vody z trysek přesně tam, kde je potřeba. Intenzitu masáže lze plynule měnit podle požadavků uživatele pomocí ovladače umístěného na okraji vany.

Masáží v teplé vodní lázni podpoříte regeneraci těla. Hydromasáž se světelnou terapií je ideální pro rozproudění krevního oběhu v těle a pomáhá masírovat unavené a ztuhlé svaly. Chromoterapii lze na požádání nainstalovat do většiny van.

Do všech van, které vyrábíme, můžeme nainstalovat také perličkový systém. Použitím těchto dvou systémů vznikne kombinovaná masážní vana s vířivkou.

Bublinková masáž nedosahuje takové intenzity jako masáž vodním proudem, která masíruje důležité body, ale působí na celé tělo. Do teplé koupele se vhání tisíce vzduchových bublin, které prokrvují pokožku a umocňují relaxační zážitek.

Pro maximální relaxaci doporučujeme přidat do vodní lázně několik kapek oblíbeného esenciálního oleje, který umocní celkový pocit dokonalého uvolnění. Esenciální olejíčky 100% přírodního původu naleznete také v naší nabídce.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Náhradní díly na žaluzie koupíte na Spravaoken.cz, stačí si vybrat

Aby nám bylo v interiéru co nejlépe, je potřeba, abychom...

Jak využít naplno prostor šatní skříně

Jak čas plyne, je snadné naplnit svůj šatník starým...

Jak vybrat vhodnou plechovou střešní krytinu?

Stavíte dům a rozhodli jste se pro plechovou střešní...

Solární kolektory – ekologické a úsporné řešení pro ohřev vody

Solární kolektory představují moderní a šetrné řešení pro ohřev...