Jak využít naplno prostor šatní skříně

Date:

Jak čas plyne, je snadné naplnit svůj šatník starým oblečením a nepotřebným harampádím. Zde je 5 věcí, které můžete udělat, abyste maximalizovali prostor ve svém šatníku, aniž byste museli hned kupovat nový.

1. Šatní tyč a háčky

Jsou věci, které stačí pověsit, jako jsou obleky, kabáty a vyžehlené košile. K tomu pomůže instalace šatní tyče. Můžete také zvážit přidání nástěnných háčků na vnitřní stranu dveří šatníku, abyste mohli zavěsit věci, jako jsou opasky a kravaty. Tak může váš současný designový nábytek sloužit ještě efektivněji.

2. Šatní úložné systémy

Přidání vnitřního úložného systému je nejjednodušší způsob, jak vytvořit více místa ve vašem šatníku. Také vám pomohou udržet si pořádek, protože budete mít spoustu úrovní a přihrádek, které lze použít k uložení různých typů oblečení. Některé typy šatních systémů fungují jako závěsné police, které vám přidají prostor navíc, jiné jsou řešeny drátěnou smontovatelnou stavebnicí.

3. Integrovaný botník

Boty mohou být jednou z nejobtížnějších věcí, které je třeba uložit ve vašem šatníku. Málokdo má jen několik párů bot, a pokud se jedná o dámské boty, je komplikované udržet dokonalý řád a pořádek mezi teniskami, lodičkami, kozačkami a zimními bagančaty. Existuje však široká škála doplňků do šatníku, které můžete použít k vyřešení tohoto problému.

Mezi nejpraktičtější možnosti patří zavěšení policového organizéru na tyč nebo zakoupení botníku, který se posadí na dno šatníku. Pokud nechcete, aby od bot načichl zbytek vaší skříně, můžete zvážit použití něčeho s víkem.

4. Vyzkoušejte vakuové sáčky

Pokud žijete někde, kde se klima mění v průběhu roku, pak budete vědět, že to, co nosíte v létě, je velmi odlišné od toho, co nosíte v zimě. Můžete zvážit použití vakuových sáčků, dalšího skvělého doplňku šatníku, protože pomáhají snížit množství místa, které oblečení zabírá v obdobích, kdy je nepoužíváte.

A není třeba se obávat – jsou prachotěsné, opakovaně použitelné a vzduchotěsné a chrání před hmyzem, škůdci, prachem, plísněmi a pachy.

5. Pořiďte si větší skříň

Vyzkoušeli jste už všechno možné, ale stále je vám vaše současná šatní skříň malá? Pak nezbyde nic jiného, něž se poohlédnout po větším kousku, třeba na  iodesign.cz. Zde najdete téměř sto variant policových systémů a šatních skříní, které dokáží vyřešit váš problém s místem.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Náhradní díly na žaluzie koupíte na Spravaoken.cz, stačí si vybrat

Aby nám bylo v interiéru co nejlépe, je potřeba, abychom...

Jak vybrat vhodnou plechovou střešní krytinu?

Stavíte dům a rozhodli jste se pro plechovou střešní...

Solární kolektory – ekologické a úsporné řešení pro ohřev vody

Solární kolektory představují moderní a šetrné řešení pro ohřev...

Nesnášíte vedro a dusno? Pořiďte si na terasu bioklimatickou pergolu

Nejen v interiérech, ale také venku je nám během parných...