Vajíčka i zajíci! Velikonoční dekorace se pomalu ptají do vašeho bytu, inspirujte se

Date:

Vyžeňte z domova tmavou a dlouhou zimu a prozařte ho krásnými jarními dekoracemi.

Velikonoce jsou oslavou jara a probouzející se přírody, a tak se mění i paleta barev, kterými si zdobíme své domy. Zelená, žlutá, červená i růžová – tyto veselé barvy k oslavám Velikonoc zkrátka patří. Stejně jako květiny či větvičky ve váze.

Velikonoce se neobejde bez vajíček. Kraslice symbolizují plodnost a znovuzrození a tradičně jsou zdobeny různými výtvarnými technikami. Ženy a dívky je darují chlapcům jako poděkování za omlazení pomlázkami, ale okrasné kraslice i perfektně vyzdobí váš domov během jarních dnů.

Motivy Velikonoc se objevují nejen na dekoračních předmětech na svátečním stole. Kuřátka či zajíčci, případně květiny, potěší oko i na kuchyňských utěrkách či polštářích na pohovce v bytě, případně jako ozdoba vchodových dveří, která zve hosty k návštěvě během svátků.

Na jaře se probouzejí nejen rostliny, které nám ukazují své krásné pestré barvy, ale také množství zvířat přivádí na svět své potomky. Symbolem Velikonoc tak jsou kromě kraslic a veselých barev i různá zvířátka, jako je zajíc, ovce nebo kuřátka. Pozvěte je do svého domova a vykouzlíte atmosféru očekávání krásných slunečných dnů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak zútulnit moderní interiér? Vsaďte na bytové doplňky

Lesk jako blesk, kombinace nerezu a neutrálních barev. To...

Duchovní kámen lapis lazuli

Přemýšlíte jaký si pořídit šperk na večerní události nebo...

Elektro revize — pro bezpečí při práci

Pravidelné elektro revize jsou nezbytností v mnoha různých provozech....

Starý fíkovník zarodí, ale malé plody vždy opadnou. Proč?

Můj třicetiletý fíkovník zarodí, ale plody jsou drobné a...