Náhradní díly na žaluzie koupíte na Spravaoken.cz, stačí si vybrat

Date:

Aby nám bylo v interiéru co nejlépe, je potřeba, abychom si na okna nechali namontovat kvalitní stínicí techniku. Tu nám nabízí zavedená společnost Správa oken s.r.o. z Prahy, stejně jako náhradní díly na žaluzie. Jejich nabídka je skutečně obsáhlá a poptávaný náhradní díl sežene drtivá většina zájemců.

Stínicí technika musí být funkční

Společnost nabízí žaluzie do oken nové a mnohé náhradní díly tak, abyste si mohli své stávající žaluzie opravit k plné spokojenosti. Pokud hledáte žaluzie nové, volit zde můžete z mnoha barev lamel i profilů, varianty standardní i celostínicí.

Žaluzie jsou zde vyráběny na míru dle přání zákazníků a do 14 – ti dnů od objednání expedovány až na místo určení. Cena se počítá dle metráže. Stejně tak se můžete podívat i na venkovní stínění, které tato společnost s šestnáctiletou praxí nabízí.

K novým i letitým žaluziím se vám může hodit spojka řetízku žaluzie, která zvyšuje především bezpečnost domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky. Děti se rády hrají s řetízkem žaluzie a spojka funguje tak, že se rozpojí v případě, že je na řetízek vyvinuta síla vyšší než cca 6 kg. Tím pomáhá chránit děti před hrozbou škrcení. K dostání je v několika barvách, aby nenarušila vzhled žaluzií. Za pár korun můžete díky ní dosáhnout vyšší bezpečnosti domácnosti.

Opravy oken a žaluzií

Pokud si koupíte náhradní díly, opravy oken zvládne mnoho šikovných kutilů svépomocí. Pokud si na to netroufáte, můžete oslovit samotnou společnost, aby vám provedením opravy pomohla.

Možné je poptávat např. seřízení oken, aby se vám svévolně nezavírala, otvírala se snadno a bez námahy. Profesionálové zvládají diagnostiku, opravy, údržbu a promazání všech typů oken a dveří z plastu, dřeva i hliníku.

Více informací najdete na webových stránkách spravaoken.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak využít naplno prostor šatní skříně

Jak čas plyne, je snadné naplnit svůj šatník starým...

Jak vybrat vhodnou plechovou střešní krytinu?

Stavíte dům a rozhodli jste se pro plechovou střešní...

Solární kolektory – ekologické a úsporné řešení pro ohřev vody

Solární kolektory představují moderní a šetrné řešení pro ohřev...

Nesnášíte vedro a dusno? Pořiďte si na terasu bioklimatickou pergolu

Nejen v interiérech, ale také venku je nám během parných...