Čím podpořit v místnosti francouzský glamour?

Date:

Zaujal vás interiér ve stylu glamour? Naše Kika vám poradí, jak jeho prvky můžete uplatnit.

Velmi se mi líbí interiéry s francouzským nádechem elegance a luxusu, ale bojím se něco takového vytvořit ve svém jednopokojovém bytě, aby to nebylo kýčové, ale stylové. Mám smaragdově zelenou pohovku a kulatý skleněný stolek ve zlatém rámu. Jak pokračovat? Jana, Zlaté Moravce

Radí: Kristýna Falťanová, redaktorka

Francouzský design je skutečně mimořádně stylový a rafinovaný, takže hluboký zelený odstín i kombinaci skla a kovové podnože na konferenčním stolku jste zvolili velmi správně. Zlaté odlesky jsou v tomto stylu žádané.

Pokračovat tedy můžete výrazným, bohatě zdobeným lustrem a na zeď nad pohovku zavěste velké zrcadlo. Ale pozor, je-li váš obývací pokoj menší, ať rám není příliš masivní. Zvolte spíše subtilní černý nebo kovový okraj.

Když se spojí tři ženy, vznikne okouzlující bydlení v glamour styluKdyž se spojí tři ženy, vznikne okouzlující bydlení v glamour stylu
Velikost a tvar přizpůsobte tvaru a velikosti pohovky a konferenčního stolku. Koberec s vintage vzorem v krémové, pastelové růžové nebo v šedé barvě zapasuje k podlaze, no a kožešina či dekorační polštářky s decentním a elegantním potiskem podpoří celý dojem.

Hladké bílé záclony místnost zjemní, no a vázy, květiny – především bílé a narůžovělé růže –, ale i různé skleněné dózy a vkusné svícny pomohou dosáhnout požadovaného dojmu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Obývací pokoj je místem, kde se každý den schází...

Jak zútulnit moderní interiér? Vsaďte na bytové doplňky

Lesk jako blesk, kombinace nerezu a neutrálních barev. To...

Duchovní kámen lapis lazuli

Přemýšlíte jaký si pořídit šperk na večerní události nebo...

Elektro revize — pro bezpečí při práci

Pravidelné elektro revize jsou nezbytností v mnoha různých provozech....