Čím podpořit v místnosti francouzský glamour?

Date:

Zaujal vás interiér ve stylu glamour? Naše Kika vám poradí, jak jeho prvky můžete uplatnit.

Velmi se mi líbí interiéry s francouzským nádechem elegance a luxusu, ale bojím se něco takového vytvořit ve svém jednopokojovém bytě, aby to nebylo kýčové, ale stylové. Mám smaragdově zelenou pohovku a kulatý skleněný stolek ve zlatém rámu. Jak pokračovat? Jana, Zlaté Moravce

Radí: Kristýna Falťanová, redaktorka

Francouzský design je skutečně mimořádně stylový a rafinovaný, takže hluboký zelený odstín i kombinaci skla a kovové podnože na konferenčním stolku jste zvolili velmi správně. Zlaté odlesky jsou v tomto stylu žádané.

Pokračovat tedy můžete výrazným, bohatě zdobeným lustrem a na zeď nad pohovku zavěste velké zrcadlo. Ale pozor, je-li váš obývací pokoj menší, ať rám není příliš masivní. Zvolte spíše subtilní černý nebo kovový okraj.

Když se spojí tři ženy, vznikne okouzlující bydlení v glamour styluKdyž se spojí tři ženy, vznikne okouzlující bydlení v glamour stylu
Velikost a tvar přizpůsobte tvaru a velikosti pohovky a konferenčního stolku. Koberec s vintage vzorem v krémové, pastelové růžové nebo v šedé barvě zapasuje k podlaze, no a kožešina či dekorační polštářky s decentním a elegantním potiskem podpoří celý dojem.

Hladké bílé záclony místnost zjemní, no a vázy, květiny – především bílé a narůžovělé růže –, ale i různé skleněné dózy a vkusné svícny pomohou dosáhnout požadovaného dojmu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Náhradní díly na žaluzie koupíte na Spravaoken.cz, stačí si vybrat

Aby nám bylo v interiéru co nejlépe, je potřeba, abychom...

Jak využít naplno prostor šatní skříně

Jak čas plyne, je snadné naplnit svůj šatník starým...

Jak vybrat vhodnou plechovou střešní krytinu?

Stavíte dům a rozhodli jste se pro plechovou střešní...

Solární kolektory – ekologické a úsporné řešení pro ohřev vody

Solární kolektory představují moderní a šetrné řešení pro ohřev...